STAND HİZMETLERİMİZ

Our Main Goal is to Create New Design Trend For Your Next Websi

ASALAK STAND

Asalak Stand Çeşitleri

Sektörde kangru stand ya da kanguru stand olarak da isimlendirilebilen PVC asalak standlar, urun ambalajına göre özel olarak üretilmiş birkaç PVC cebin üst üste dikilmesi ile oluşturulur.

Devamı...

AYAKLI STAND

Ayaklı Stand Çeşitleri

Ayaklı standlar, yüksek ürün sergileme kapasiteleri, görsel algılanırlığının yüksek olması ve satış noktasına ekstra teşhir alanı sağlaması sebepleri ile ürünün ve markanın öne çıkarılmasında en çok kullanılan standlardır.

Devamı...

TEZGAH ÜSTÜ STAND

TEzgah Üstü Stand Çeşitleri

Tüketicinin kasada geçirdiği bu çok değerli zaman boyunca ihtiyaç hatırlatması yapacak tezgah üstü standlar, ürün satışına önemli katkı yapacaktır. Alışverişin tamamlandığı kasanın bulunduğu alanlarda uygulanır.

Devamı...


METAL STAND

Metak Stand Çeşitleri

Metal standlar, ürün ağırlığı fazla olan, gıda, meşrubat, motor ve bitkisel yağlar gibi sektörlerin yanında, kozmetik, ilaç ve otomotiv sektörlerinde de yaygın olarak kullanılır.

Devamı...

AHŞAP STAND

Ahşap Stand Çeşitleri

Stand sektöründe yaygın olarak üretilen stand gruplarından biri de ahşap standlardır. Çok farklı ve özgün formdaki standlar ahşap malzeme ile üretilebilir.

Devamı...

VAKUM STAND

Vakum Stand Çeşitleri

Stand sektöründe termoform plastik şekillendirme ya da yaygın bilindiği ismiyle Vakum Baskı yaygın olarak kullanılmaktadır.

Devamı...


PLEKSİ STAND

Pleksi Stand Çeşitleri

Pleksi malzeme lazer kesim yöntemiyle amorf formlarda kesilebilir. Cnc otomasyonlu kesicilerle talaşlı imalata uygundur. Bu özellikleriyle kesilip bükülerek farklı formlar verilerek stand sektöründe yaygın olarak kullanılır.

Devamı...

TANITIM STANDI

Tanıtım Standı Çeşitleri

Tanıtım standlarının farklı bütçelere göre değişik ebat ve formlarda çeşitleri vardır. Yan yüzeyleri ve ön yüzeyinde oldukça geniş bir görsel alanı olması, tanıtımı yapılan ürünün brandingi için yararlıdır.

Devamı...